Whatsapp
En İyi Çatı Yapı Onarım Tadilat İzolasyon Firması
7/24 arayabilirsiniz

Şişli Membran Çatı Yapımı

Şişli Membran Çatı Yapımı

Şişli'de Membran Çatı Yapımı tamamlanmıştır.  Membran Çatılar hem konut hem de ticari çatı kaplama projelerinde kullanılmaktadır. Konutlarda, ağırlıklı olarak büyük apartmanlar, garaj çatıları ve küçük uzantılar için kullanılır. Ayrıca, düz çatıları entegre eden modern tasarımlara sahip tek aile konutlarında daha büyük ana çatılar için giderek daha fazla kullanılmaktadır. Daireler, depolar, spor tesisleri, okullar ve oteller gibi çoğu büyük ticari proje, düz çatılarda membran çatı kullanır. Bu ticari binaların çoğu, mekanik sistemler için çatı erişimi gerektirir veya çatı teraslarını işgal ederler, bu da membran çatıları uygun maliyetli bir çözüm haline getirir.

Membran Çatı, bir binanın içini korumak için sürekli su geçirmez bir kaplama oluşturan bir çatı sistemidir. Membran çatılar, suyun hemen dökülmediği yerlerde kritik olan su geçirmez oldukları için ağırlıklı olarak düz çatı kaplama sistemi olarak kullanılır. Ayrıca shingled, arduvaz veya kiremitli çatı kaplamanın gerçekleştirilemeyeceği çok düşük eğimli çatılarda da kullanılabilirler.

Tarih: 2021-08-22
Şişli Membran Çatı Yapımı Şişli Membran Çatı Yapımı Şişli Membran Çatı Yapımı Şişli Membran Çatı Yapımı Şişli Membran Çatı Yapımı Şişli Membran Çatı Yapımı Şişli Membran Çatı Yapımı

Diğer Çalışmalarımız

Çatınızda sorun mu var?
Profesyonel ve hızlı iş çıkaracak firma mı arıyorsunuz?

HEMEN ARA