Whatsapp
En İyi Çatı Yapı Onarım Tadilat İzolasyon Firması
7/24 arayabilirsiniz

Ahşap Çatı

Ahşap Çatı

Ahşap Çatı

Ahşap Çatı Nedir?

Ahşap Çatılar, konut mülkleri için gerçek bir klasik çatı kaplama ürünüdür ve belki de piyasadaki diğer tüm seçeneklerden estetik olarak en hoş olanıdır. Asfalt ve çelik gibi malzemeler düşünebilirsiniz, ancak bu bir ahşap yapıdan çok güzel bir çatı kaplama malzemesidir.Diğer çatı kaplama sistemlerini geride bırakan bir ahşap çatının birçok faydası vardır. Ahşap çatılar güzel görünmesinin yanı sıra sağlam, çevre dostu ve enerji tasarrufludur.
 

Ahşap Çatının Avantajları

Ahşap çatılarda, membran malzeme yerine  sert ağaçtan ahşap malzemeyle yapılır. Ahşap doğal bir yalıtkan olduğundan, sarsıntınız sıcak yaz günlerinde iç mekanda daha serin olmasını sağlayacak ve kış mevsiminde evinizi doğal olarak serinletecektir. Evinizin enerji verimliliğini artırmak istiyorsanız, bu, odun sarsıntısını eviniz için mükemmel bir seçim haline getirir.

Güçlü Çatı 

Yüksek kaliteli ahşap sarsıntılı zona, artan nemli koşulların stresi altında orijinal biçimlerini ve boyutlarını koruma özelliğine de sahiptir. Doğal bir ağaç sarsıntısı içindeki inert kimyasal bileşimi çekmeyi önler ve onlara asfalta uygun bir dayanıklılık derecesi verir.
 

Dirençli Çatı Sistemi 

Dirençli ve elementlere dayanıklı bir çatı istiyorsanız, ahşap sarsıntılı zona öneririz. Sedir, onu zararlı UV ışınlarına ve neme karşı koruyan doğal koruyuculara sahiptir. Tahta sarsıntılı zona da evcil hayvanlara karşı dayanıklıdır ve daha yeni çatı kaplama malzemeleriyle karşılaştırılabilir bir doğal rüzgar direncine sahiptir.
 

Estetik açıdan Hoş ve Eşsiz Çatı Üstü

Doğal ahşabın gerçek görünümü ve dokusu, ahşap sarsıntılarını taklit eden asfalt kiremitlere bile uymaz. Bu nedenle, ahşap sarsıntı zona, evinize koyabileceğiniz en güzel çatı kaplama sistemidir. Şimdi ahşap sarsıntılı çatıyı değiştirmek için harika bir zaman. Ahşap çatılar, asfalt zona, beton ve hatta arduvazdan farklı olarak oldukça garip bir çatı kaplama malzemesi seçeneğidir. Evinizi diğer insanlardan ayıran her odun sarsıntısının veya kiremitin farklı damarları ve tasarımı nedeniyle iki ahşap çatı asla aynı değildir.
 

Çevre dostu 

Çatı kaplama seçeneğinizle sedir kiremitleri seçerek, atmosferi petrol ürünlerinden daha düşük çevresel etkiye sahip sürdürülebilir ahşap olarak kabul edersiniz. Kalifiye bir çatı kaplama yüklenicisi ile çalıştığınızdan ve kullandığınız ahşabın güvenli ve sürdürülebilir bir şekilde hasat edildiğinden emin olmak için yalnızca FSC onaylı zona kullandığınızdan emin olun.
 

Kolay Onarım 

Çatı hasar gördüğünde, doğru şekilde monte edildikleri sürece ahşap kiremitleri değiştirmek kolaydır. Tamirci onarımlarıyla bir çatının yapısal bütünlüğünü asla riske atmayın , işi yapmak için her zaman profesyonel bir çatı kaplama müteahhidi seçin . Böylelikle tadilat profesyonel bakım ile birlikte çok düşük bir maliyetle yapılabilir. Ahşap bir çatı kurmakla ilgileniyorsanız, yerel çatı kaplama şirketine danışın , size ahşap çatının artıları ve eksileri hakkında daha fazla bilgi sağlayacaktır.

Çatınızda sorun mu var?
Profesyonel ve hızlı iş çıkaracak firma mı arıyorsunuz?

HEMEN ARA