Whatsapp
En İyi Çatı Yapı Onarım Tadilat İzolasyon Firması
7/24 arayabilirsiniz

Açık teras ısı yalıtım ve su izolasyonu Eyüp

Açık teras ısı yalıtım ve su izolasyonu Eyüp

İstanbul Eyüp'de Açık teras ısı yalıtım ve su izolasyonu yapılmıştır. Doğru malzeme seçiminde karşılanması gereken ilk koşul, mevcut çatı yüzeyi ile kullanılacak sıvı ürün arasındaki uyumdur. Daha önce tek katlı çatıları kaplamak için kullanılan malzeme türüne dikkat edilmemesi maliyetli bir hata olabilir. Örneğin, daha önce akrilik elastomerik ile kaplanmış bir yüzeye üretan uygulamak kötü bir fikirdir. Çoğu üretan kaplamanın içerdiği çözücü, akrilik için yüksek bir yeniden emülsifikasyon riski taşır. Başka bir örnek, daha önce silikonla kaplanmış bir çatıdır. Silikon yüzey yapışmayı engelleyeceği için bu tip yüzeyler başka herhangi bir kaplamayı kabul etmez. Düz bir çatının su geçirmez hale getirilmesinden önce aynı derecede önemli olan, alt tabakanın uygun şekilde temizlenmesidir.

Bir evde veya müstaki bir villada yaşıyorsanız, musluklar ve çek valfler için yüksek ve alçak aramaya gerek kalmadan su akışını durdurmanın en kolay yolu mülkünüzün dışına çıkmak sağlıklı analiz ederek değerlendirmek olacaktır. 

Yirmi ya da otuz yıl önce yanmış modifiye bitümlü membranlar (mod bit) veya EPDM gibi tek katlı çatı kaplama membranları ile kaplanmış düz çatıların büyük bir kısmı bugün iyileştirilmeye adaydır. Eski çatı sistemini tamamen yenisiyle değiştirmek çoğu zaman engelleyici bir şekilde pahalıdır, ancak son birkaç yılda sıvı uygulamalı çatı sistemleri piyasada güvenilir ve değerli alternatifler olarak ortaya çıktı.

Tarih: 2021-05-17
Açık teras ısı yalıtım ve su izolasyonu Eyüp Açık teras ısı yalıtım ve su izolasyonu Eyüp Açık teras ısı yalıtım ve su izolasyonu Eyüp Açık teras ısı yalıtım ve su izolasyonu Eyüp Açık teras ısı yalıtım ve su izolasyonu Eyüp Açık teras ısı yalıtım ve su izolasyonu Eyüp Açık teras ısı yalıtım ve su izolasyonu Eyüp

Diğer Çalışmalarımız

Çatınızda sorun mu var?
Profesyonel ve hızlı iş çıkaracak firma mı arıyorsunuz?

HEMEN ARA