Whatsapp
En İyi Çatı Yapı Onarım Tadilat İzolasyon Firması
7/24 arayabilirsiniz

Ataşehirde Membran Çatı Yapımı

Ataşehirde Membran Çatı Yapımı

Ataşehirde Membran Çatı Yapımı tamamlanmıştır. Membran çatılar, en popüler düz çatı kaplama malzemelerinden biri olup hafif, uygun maliyetli, hızlı uygulamalı inşaat projeleri için idealdir. Membran çatılar, çıplak çatılar, yeşil çatılar, soğuk çatılar, balastlı çatılar ve daha fazla türde çatı dâhil olmak üzere her türlü ve her ölçüden çatı için, havaalanları ve fabrikalar gibi büyük ölçekli ticari projelerden özel konut çatılarına geniş bir yelpazede projeler için oldukça uygundur.

Ataşehir tüm semtlerine servis ağımız bulunmaktadır. Çatı tamiri, çatı aktarma, çatı kaplama, çatı izolasyon yalıtımı  bilumum tüm çatı işleri Kardeşler Çatı Yapı Onarım tarafından profesyonelce yapılmaktadır. Çatılarımız uzun ömürlü ve garantilidir.

Tarih: 2021-04-07
Ataşehirde Membran Çatı Yapımı Ataşehirde Membran Çatı Yapımı Ataşehirde Membran Çatı Yapımı Ataşehirde Membran Çatı Yapımı Ataşehirde Membran Çatı Yapımı Ataşehirde Membran Çatı Yapımı Ataşehirde Membran Çatı Yapımı Ataşehirde Membran Çatı Yapımı Ataşehirde Membran Çatı Yapımı Ataşehirde Membran Çatı Yapımı

Diğer Çalışmalarımız

Çatınızda sorun mu var?
Profesyonel ve hızlı iş çıkaracak firma mı arıyorsunuz?

HEMEN ARA