Whatsapp
En İyi Çatı Yapı Onarım Tadilat İzolasyon Firması
7/24 arayabilirsiniz

Edirne Enez Çatı Yapımı

Edirne Enez Çatı Yapımı

Edirne Enez Çatı Yapımı işlemi tamamlanmıştır. Müşterimizin villasını membran çatı kaplama yapım ve aktarması yapılmıştır. Çatı kaplama membranı, tipik olarak 12,5 mx 30 m'ye kadar boyutlarda tek bir tabakaya yerleştirilir. Bu, çoğu düz çatı kaplama projesinde daha fazla birleşme olmamasına ve en büyük işlerde bile çok daha azına neden olur. Birleşimler ve dikişler, çatı kaplamasında en yaygın savunmasız arıza noktalarıdır, bu nedenle bu, kendi başına modern çatı kaplamasını seçmenin bir avantajıdır.

Membran çatılar dünya çapında düşük eğimli binalarda yaygın olarak kullanılan, son derece dayanıklı sentetik kauçuk çatı kaplama membranıdır. (etilen propilen dien terpolimer). İki ana bileşeni, etilen ve propilen, petrol ve doğal gazdan elde edilir.

Su eski keçenin altına girdiğinde veya betondaki çatlaklara sızdığında, çatı güvertesi doymaya başlayacak ve bu da güvertede çürümeye ve ahşap veya metal işçiliğin desteklenmesine neden olacaktır. Çok geçmeden, hasar tüm düz tavanı etkileyebilir ve tamamen değiştirilmesi veya güvenli hale getirilmesi gerekecektir. Sonuç olarak mallara veya dekorasyona zarar verme olasılığı her türlüdür ve bu, modern çatı kaplama alternatiflerini dikkate almamanın gerçek maliyetini anlamaya başladığımız zamandır.

Tarih: 2021-05-23
Edirne Enez Çatı Yapımı Edirne Enez Çatı Yapımı Edirne Enez Çatı Yapımı Edirne Enez Çatı Yapımı Edirne Enez Çatı Yapımı Edirne Enez Çatı Yapımı Edirne Enez Çatı Yapımı Edirne Enez Çatı Yapımı Edirne Enez Çatı Yapımı

Diğer Çalışmalarımız

Çatınızda sorun mu var?
Profesyonel ve hızlı iş çıkaracak firma mı arıyorsunuz?

HEMEN ARA