Whatsapp
En İyi Çatı Yapı Onarım Tadilat İzolasyon Firması
7/24 arayabilirsiniz

OSB ve Shingle desenli membran çatı

OSB ve Shingle desenli membran çatı

Beyoğlu Kasımpaşa OSB ve Shingle desenli membran çatı yapımı tamamlanmıştır. Hem dayanıklılığıyla hem de estetik görünümüyle dikkat çeken Shingle desenli membran çatı; çift ​​katlı yapısı ile kapladığı her çatıya mükemmel gölgeli, 3 boyutlu bir görünüm katar. Renkleri özenle seçilmiş dayanıklı granüllerle kaplanan Shingle desenli membran çatı, hem yapıya hem de çevreye uyum sağlar.

OSB Shingle desenli membran çatı, oksitlenmiş bitümden üretilmiş, alt yüzeyi kum, üst yüzeyi renkli mineral granüller ile kaplanmış, çift katlı, fiberglas takviyeli çatı kaplama ve su yalıtım membranıdır.

Tarih: 2021-10-13
OSB ve Shingle desenli membran çatı OSB ve Shingle desenli membran çatı OSB ve Shingle desenli membran çatı OSB ve Shingle desenli membran çatı OSB ve Shingle desenli membran çatı OSB ve Shingle desenli membran çatı OSB ve Shingle desenli membran çatı OSB ve Shingle desenli membran çatı OSB ve Shingle desenli membran çatı OSB ve Shingle desenli membran çatı OSB ve Shingle desenli membran çatı OSB ve Shingle desenli membran çatı OSB ve Shingle desenli membran çatı OSB ve Shingle desenli membran çatı

Diğer Çalışmalarımız

Çatınızda sorun mu var?
Profesyonel ve hızlı iş çıkaracak firma mı arıyorsunuz?

HEMEN ARA