Whatsapp
En İyi Çatı Yapı Onarım Tadilat İzolasyon Firması
7/24 arayabilirsiniz

Şıngıl Çatı Yapımı Sarıyer

Şıngıl Çatı Yapımı Sarıyer

İstanbul Sarıyer ilçesinde Şıngıl çatı (Shingle Çatı) uygulaması yapılmıştır. Müşterimizin bütçesine uygun olarak en kaliteli malzemeler seçilmiş ve montaj kusursuz bir şekilde yapılmıştır. 

Shingle adı verilen malzeme çatı kaplaması çeşidi olarak bilinmektedir. İçerisinde özel karışımlar bulunan plaka şeklindeki ürünler çatıların üzerinin kaplanması için tercih edilir. Sunduğu avantajları ile artık tüm dünyada çatı sistemleri içerisinde kullanılmaya başlamıştır. Hafif ve esnek bir yapıda olması güvenlik ve uzun süre kullanım özelliği sunar. Deprem ve benzeri durumlar için binaya yük oluşturmaz. Kolay deforme olmayacak ve güneşten etkilenmeyecek bir malzeme olduğu uzun süre kullanılabilir. Ekonomik olması ve uygulama kolaylığı sunması gibi pek çok avantaj sayesinde öne çıkan bir sistemdir.

firmamız tecrübeli ekibiyle Çatı Yapımı, Tadilat, Bakım ve Onarımı konusunda da sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır. Firmamızın öncelikli amacı Türkiye koşullarında bulunan her ülke gibi öncelikle toplumumuzda yalıtım bilincini arttırmak, ülke ekonomisine katkı sağlayarak ülkemizin ve şirketimizin toplumsal refah düzeyine çıkarmak yalıtım sektörünün biraz daha ön plana çıkarılması ve bilgili uzman kadroların yetişmesini ve çoğalmasını sağlamak şirketimizin daha uzun yıllar kendini geliştirerek öncü firmalar arasındaki yerini korumaktır.

Tarih: 2021-01-29
Şıngıl Çatı Yapımı Sarıyer Şıngıl Çatı Yapımı Sarıyer Şıngıl Çatı Yapımı Sarıyer Şıngıl Çatı Yapımı Sarıyer Şıngıl Çatı Yapımı Sarıyer Şıngıl Çatı Yapımı Sarıyer Şıngıl Çatı Yapımı Sarıyer Şıngıl Çatı Yapımı Sarıyer Şıngıl Çatı Yapımı Sarıyer

Diğer Çalışmalarımız

Çatınızda sorun mu var?
Profesyonel ve hızlı iş çıkaracak firma mı arıyorsunuz?

HEMEN ARA