Whatsapp
En İyi Çatı Yapı Onarım Tadilat İzolasyon Firması
7/24 arayabilirsiniz

Şıngıl Desenli Kumlu Membran Çatı Beykoz

Şıngıl Desenli Kumlu Membran Çatı Beykoz

İstanbul Beykozda Şıngıl Desenli Kumlu Membran Uygulaması yapılmıştır. Şıngıl çatı nedir?  İşte basit cevap: zona kaplı bir çatı montajı . Membran, asfalt, kompozit veya diğer çatı kaplama malzemesinin düz, dikdörtgen parçalarıdır; çatının tabanından yukarıya doğru uygulanırlar ve genellikle tam kapsama sağlamak için üst üste gelirler. Ancak bu temel tanımdan daha çok kiremit çatı kaplaması var. 

Üreticiler toplu olarak membran üretebildikleri için, genellikle diğer çatı kaplama malzemelerinden daha ucuzdurlar. Ayrıca kurulum için daha az eğitim ve uzmanlık gerektirir, bu da işçilik maliyetini düşürür. Bu avantajlara ek olarak, kumlu tip shingle çatı kaplamanın beklenen ömrü uzundur. Seçtiğiniz belirli zonalara bağlı olarak, çatınızın 10 ila 30+ yıl arasında dayanmasını bekleyebilirsiniz.

Tarih: 2021-06-07
Şıngıl Desenli Kumlu Membran Çatı Beykoz Şıngıl Desenli Kumlu Membran Çatı Beykoz Şıngıl Desenli Kumlu Membran Çatı Beykoz Şıngıl Desenli Kumlu Membran Çatı Beykoz Şıngıl Desenli Kumlu Membran Çatı Beykoz Şıngıl Desenli Kumlu Membran Çatı Beykoz Şıngıl Desenli Kumlu Membran Çatı Beykoz Şıngıl Desenli Kumlu Membran Çatı Beykoz Şıngıl Desenli Kumlu Membran Çatı Beykoz Şıngıl Desenli Kumlu Membran Çatı Beykoz Şıngıl Desenli Kumlu Membran Çatı Beykoz Şıngıl Desenli Kumlu Membran Çatı Beykoz Şıngıl Desenli Kumlu Membran Çatı Beykoz

Diğer Çalışmalarımız

Çatınızda sorun mu var?
Profesyonel ve hızlı iş çıkaracak firma mı arıyorsunuz?

HEMEN ARA